تماس : 021.66908665 - 09354758474

وسنه
وسنه - بک لینک - رپورتاژ آگهی » آموزش های سئو » چند توصیه برای بهینه سازی متا تگ ها

چند توصیه برای بهینه سازی متا تگ ها

چند توصیه برای بهینه سازی متا تگ ها

در متاتگ کلمات کلیدی نباید بیشتر از ۲۵۵ کاراکتر وجود داشته باشد. اگر کلمات کلیدی داخل این متاتگ از ۲۵۵ کاراکتر تجاوز کند, توسط موتور جستجو به عنوان اسپم (spam) در نظر گرفته می شود. وب سایت شما ممکن است در لیست سیاه موتور جستجو به عنوان سایت اسپم قرار بگیرد به دلیل داشتن تعداد زیاد کلمات کلیدی. شما می توانید از کلمه چندگانه به عنوان کلمه کلیدی استفاده نمایید. به منظور شناختن یک عبارت به عنوان یک کلمه کلیدی تکی توسط موتور جستجو ، شما می بایست از کاما استفاده نمایید. کلمات کلیدی مهم تر باید پیش از کلمات کلیدی کم اهمیت تر قرار بگیرند.
چند توصیه برای بهینه سازی متا تگ ها
عنوان و توضیحات باید به درستی نوشته شوند تا مردم را برای بازدید از وب سایت ترغیب نمایند. گاهی اوقات موتور جستجو در صورتی که نتواند هیچ کلمه کلیدی را در متن صفحه یا مقاله پیدا کند متاتگ توضیحات را در نتایج جستجو نمایش می دهد. این مهم است که شما متاتگ های عنوان و توضیحات را با کلمات کلیدی بهینه نمایید و از کلمات کلیدی خود در این دو متاتگ استفاده نمایید. با بهینه سازی متاتگ های عنوان و توضیحات شما قادر خواهید بود به رتبه خوبی در موتور های جستجو دست یابید. کلمه کلیدی که استفاده می کنید می بایست رقابت کمتری داشته باشد. شما نباید از کلمات کلیدی با غلط املایی در متا تگ های خود استفاده کنید.
چند توصیه برای بهینه سازی متا تگ ها
اگر چه کلمات کلیدی با غلط املایی رقابت کمتری دارند, اما در صورت استفاده از آنها رتبه شما را در موتور جستجو از بین می برند. موتور جستجو می داند که شما در حال تلاش برای دستکاری آن کلمه کلیدی هستید، بنابراین هرگز به شما رتبه نخواهد داد. همچنین استفاده از کلمات کلیدی اشتباه و با غلط املایی باعث خواهد شد مردم فکر کنند که سایت شما غیر حرفه ای می باشد. وقتی مردم می بینند که سایت شما غیر حرفه ای می باشد از آن اجتناب می کنند و به فکر خریدن محصولات شما نمی افتند. در مجموع کلمه کلیدی مورد استفاده شما باید یک عبارت معنی دار باشد. اگر کلمه کلیدی عبارتی معنی دار نباشد, موتور جستجو شما را به عنوان یک اسپمر (خلافکار) در نظر می گیرد.
چند توصیه برای بهینه سازی متا تگ ها
متا تگ ها به صفحات وب سایت اضافه شدند تا قابلیت دیده شدن آنها را در موتورهای جستجو افزایش دهند. بنابراین هنگام طراحی وب سایت بسیار ضروری می باشد که استفاده شوند. متا تگ ها از سه جزء مهم عنوان، توضیحات و کلمه کلیدی تشکیل شده اند. پر استفاده ترین متاتگ عنوان می باشد که این متاتگ در بالای پنجره مرورگر نشان داده می شود که مانند تیتر یا عنوان صفحه وب سایت عمل می کند. متا تگ توضیحات در مرورگر نشان داده نمی شود، اما در نتایج موتورهای جستجو نمایش داده می شود.
چند توصیه برای بهینه سازی متا تگ ها
این متاتگ اغلب در صفحه وبی که حاوی محتوای متن نیست استفاده می شود به عنوان مثال برای یک سایت گالری هنری که تمام صفحه فقط تصاویر را نشان می دهد. از آنجا که هیچ متنی بر روی سایت وجود ندارد، شما مجبور به استفاده از متاتگ توضیحات برای بهینه سازی آن با کلمات کلیدی مورد نظر هستید. متاتگ ها معمولا بعد از تگ Head قرار می گیرند. متاتگ ها باید برای هر صفحه وب سایت منحصر به فرد باشند. با این روش شما از تکرار اشتباه احتمالی اجتناب خواهید کرد.
چند توصیه برای بهینه سازی متا تگ ها
شما می بایست از متاتگ های متفاوت برای هر صفحه از وب سایت استفاده کنید. بهترین ابزار تحقیق برای یافتن کلمه کلیدی مناسب, Google keyword plannerl (ابزار آنالیز کلمات کلیدی جهت تبلیغات کلیکی گوگل) می باشد. AdWords keyword tool جدید گوگل عملکرد ها و امکانات بهینه فراوانی ارائه می دهد. ابزار کلمه کلیدی به شما اجازه می دهد که یک کلمه کلیدی را بر اساس رقابت، تعداد جستجو، CPC و … تجزیه و تحلیل نمایید. متا تگ کلمات کلیدی کم اهمیت ترین متا تگ ها می باشد. برخی از مردم دوست دارند با استفاده غیرقانونی از متاتگ کلمات کلیدی (اسپم) و استفاده از انبوه کلمات کلیدی در این متاتگ پیشرفت کنند.

منبع:وب نگاران

تگ ها : ، ، ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code