تماس : 021.66921684 - 09032127211

وسنه
وسنه - بک لینک - رپورتاژ آگهی » تبلیغات در اینترنت » هفت راه بازاریابی اینترنتی برای افزایش فروش

هفت راه بازاریابی اینترنتی برای افزایش فروش

هفت راه بازاریابی اینترنتی برای افزایش فروش

بازاریابی اینترنتی بر روی افزایش فروش آنلاین محصولات شما تاثیر بسیار زیادی می گذارد. آیا به دنبال افزایش فروش هایتان هستید، اما نمی دانید چطور این کار را انجام دهید؟ این راهنما به هفت استراتژی بازاریابی اینترنتی برای افزایش فروش های شما می پردازد.

یک تایمر به وب سایتتان اضافه کنید

این ترفند کوچک می تواند تغییرات شگفت انگیزی در فروش های شما ایجاد کند. همه ما آنها را دیده ایم؛ شمارش معکوس برای پایان فروش ها و کد تخفیف برای خرید در ۵ دقیقه آینده و غیره.

این تایمرها بی دلیل بر روی سایت قرار نگرفته اند. دلیل آن ایجاد احساس فوریت و اضطرار است. تایمر به مردم می گوید زمان بسیار محدودی برای خرید دارند و آن ها را به خرید کردن زودتر از زمانی که می خواستند مجبور می کند.

ایجاد اضطرار یک روش امتحان شده برای افزایش فروش در بازار رقابتی است. در اینجا به عنوان مثال، تست A/B انجام شده در سایت conversionxl را با هم بررسی می کنیم.

آنها یک تست A/B بین دو صفحه فرود انجام دادند؛ تنها تفاوت این دو صفحه این بود که صفحه دوم تعداد خریدهای صورت گرفته را نشان می داد و یک تایمر شمارش معکوس نیز داشت.

نتیجه آزمایش چه شد؟ نرخ تبدیل صفحه دوم تقریبا ۳ برابر بیشتر از صفحه اول بود و از ۳٫۵% به ۱۰% رسیده بود.

به خاطر داشته باشید، انجام این تاکتیک به سادگی گذاشتن یک تایمر در گوشه صفحه نیست. برای اینکه از این قاعده اصلی جواب بگیرید، باید آن را با دیگر تاکتیک ها و قواعد ترکیب کنید.

برای مثال می توانید به مدل LIFT رجوع کنید. این مدل ۶ فاکتور تبدیل را نشان می دهد که باید با هم کار کنند:

ارزش
مرتبط بودن
وضوح
اضطرار
نگرانی
حواس پرتی

استراتژی بازاریابی اینترنتی,استراتژی های بازاریابی اینترنتی,افزایش فروش در بازار رقابتی

استراتژی های بازاریابی اینترنتی – از ویژگی Login در فیسبوک استفاده کنید

فیسبوک کارهای زیادی برای بازاریابی آنلاین انجام داده است. حالا، می توانید از فیسبوک حتی در وب سایت خودتان نیز بهره ببرید.

اگر وب سایت یا اپلیکیشنی دارید که نیاز به ورود (Login) دارد، یکپارچه سازی ورود با فیسبوک (Login with Facebook) را در نظر بگیرید.

دکمه جایگزین به کاربران اجازه می دهد بدون ثبت اطلاعات وارد شوند و شما نیز می توانید اطلاعات آن ها مثل لایک ها، علاقه مندی ها، اطلاعات تصویری و غیره را بر اساس پروفایل فیسبوک شان جمع آوری کنید.

سپس، بسته به اطلاعاتی که جمع آوری می کنید، می توانید صفحه فرود خاصی را به هر کاربر بفرستید، که می دانید به آن علاقه دارد.

فیسبوک به شما اجازه می دهد ۵۰ مدل از اطلاعات مختلف را درخواست کنید. از موسیقی مورد علاقه افراد گرفته تا فعالیت هایی که در مدرسه داشته اند. به گرفتن اطلاعات بیش از حد وسوسه نشوید؛ فقط بر روی اطلاعات ضروری کسب و کارتان تمرکز کنید.

برای آن که ویژگی ورود با فیسبوک را به سایت خود اضافه کنید، باید درخواست خود را در فیسبوک ثبت کرده و منتظر تایید آن باشید. باید هدف خود را از کاربرد اطلاعات کاربران نیز ذکر کنید.

وقتی درخواست شما تایید شد و دکمه ورود با فیسبوک را اضافه کردید، می توانید پیشنهادات شخصی سازی شده به کاربران خود بدهید.

افزایش فروش در سایت,بازاریابی اینترنتی,بهترین راه برای بازاریابی

استراتژی های بازاریابی اینترنتی – برای ارسال سفارشات موقعیت شخص را تشخیص دهید

از این استراتژی خلاقانه بازیابی اینترنتی می توانید به همراه استراتژی بالا استفاده کنید، مخصوصا اگر از ورود فیسبوک استفاده کرده و بتوانید اطلاعات مکانی کاربران را بدست آورید.

این کار را می توانید با روشی قدیمی نیز انجام دهید. می توانید بخش “موقعیت” را به فرم ثبت نام وب سایت خود اضافه کنید. وقتی موقعیت مکانی افراد را داشته باشید، خیلی کارها می توانید انجام دهید.

البته، ساده ترین راه برای استفاده از موقعیت مکانی افراد، این است که به آنها پیشنهاد خرید از مغازه ها و فروشگاه های واقعی را بدهیم.

اما این روزها، همه کسب و کارها، فروشگاه واقعی و فیزیکی ندارند. البته این بدین معنا نیست که داشتن اطلاعات مکانی افراد کاربردی نیست.

برای مثال، اگر به صورت اینترنتی لوازم آرایشی می فروشید و متوجه شوید که یکی از مشتریان شما صاحب یک سالن آرایشی است، می توانید از این موقعیت استفاده کرده و تخفیفاتی را برای لوازم آرایش مو، شامپوها و نرم کننده ها در نظر بگیرید.

ما به این کار می گوییم تعیین محدوده جغرافیایی یا بازاریابی بر اساس موقعیت (Geofencing)، که از تکنولوژی GPS استفاده می کند تا متوجه شود چه زمانی کاربر به مرز مجازی نزدیک می شود.

منبع: نیوسئو

تگ ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code