تماس : 021.66908665 - 09354758474

وسنه
وسنه - بک لینک - رپورتاژ آگهی » تبلیغات در اینترنت » تولید ویدئوهای تبلیغاتی حرفه ای و ویژگی ها

تولید ویدئوهای تبلیغاتی حرفه ای و ویژگی ها

تولید ویدئوهای تبلیغاتی حرفه ای و ویژگی ها
تولید ویدئو تبلیغاتی حرفه ای برای افزایش بازدید سایت و جذب مشتریان، از تکنیک های بازاریابی اینترنتی می باشد.

هر روزه میلیون ها میلیون پست وبلاگی منتشر می شود. این روند چند سالی است که ادامه دارد.

این اعداد با افزایش سایت های جدیدی که همگی بر سر بازدید سایت رقابت می کنند، به صورت نمایی (توانی) افزایش پیدا می کند. این رشد نمایی مخصوصا از زمانی شروع شده است که مزیت ترافیک ارگانیک در زمینه بازاریابی اینترنتی برای همگان آشکار شده است.

در عوض، بازاریابی محتوایی در فرم وبلاگ نویسی برای جذب ترافیک ارگانیک بسیار شایع شده است.

به دنبال آن هستید که وبسایت خود را بهتر برای موتورهای جستجو بهینه کنید؟ به دنبال ترافیک ارگانیک بیشتری هستید؟

وبلاگ نویسی چیزی است که اغلب مردم آن را پیشنهاد می کنند. این کار در حال تبدیل به یکی از اشباع ترین تاکتیک های بازاریابی است که می توان از آن استفاده کرد.

شما چطور می توانید انتظار داشته باشید که با هزاران سایتی که سالهاست وبلاگ نویسی می کنند رقابت کنید؟

این یک چالش واقعی است. به خصوص زمانی که آنها محتوای طولانی تر و باکیفیت تر می نویسند و بک لینک های بیشتر و رنک و رتبه بهتری هم می گیرند.

خوشبختانه، یک راه جایگزین هم وجود دارد.

در حال حاضر، تولید محتوا در حال حرکت به سمت رسانه های ویدئویی است. حتی دیده شده است که در صفحات فرود نیز، ویدئوها تبدیل بهتری نسبت به متن دارند. پس چرا کسب و کارهای مختلف بلاگ های خود را به نفع استراتژی های ویدئویی رها نمی کنند؟

بزرگترین مانع بر سر این مسئله چیست؟ ویدئوها به تاکتیک غیرقابل دسترس بازاریابی معروفند. به خصوص برای کسب و کارهای کوچکتر. با اینکه تا حدودی درست است که ساخت ویدئو حرفه ای نسبت به متن، احتیاج به زمان و هزینه بیشتری دارد، اما کسب و کارهای کوچکتر همچنان می توانند با سرمایه گذاری در این تاکتیک موفق شوند.

شما به ویدئو احتیاج دارید

ویدئو بر روی ترافیک آنلاین تاثیر می گذارد. در واقع پیش بینی می شود که طی چند سال آینده، ویدئو بخش اعظم اینترنت را از آن خود کند. کمپانی Cisco تخمین زده است که در سال ۲۰۲۱، ۸۲% از کل اینترنت را ویدئو می گیرد.

بخش اعظم ترافیک اینترنتی بسته به ویدئو است. این میزان نیز در حال افزایش است. چرا؟ البته که مردم خواندن محتوای متنی را متوقف نکرده اند، اما رفته رفته جلب توجه آنها کم تر می شود.

۵۵% از بازدید صفحات آنلاین کمتر از ۱۵ ثانیه است. از زمان مطالعه قدیمی Nielsen Norman Group در سال ۲۰۰۸ ما شاهد شروع این مسئله بودیم. این مطالعه نشان داد که بازدیدکنندگان به صورت متوسط تنها ۲۰% از صفحه آنلاین را می خوانند. به این معنی که ۸۰% از متن و محتوای صفحه شما هیچگاه توسط افراد واقعی دیده یا خوانده نمی شود.

در مطالعه ای اخیر، CoSchedule این صفحات وبلاگی را با استفاده از نقشه گرمایی و نقشه Scroll گرمایی، تحلیل کرد تا متوجه شود مردم چطور با صفحات آنها ارتباط برقرار می کنند. آنها به این نتیجه رسیدند که اغلب خوانندگان تنها ۳۰-۲۰% ابتدایی محتوا را می خوانند.

ترسناک ترین یافته آنها چه بود؟ اینکه تنها ۱۰% از کاربرانی که یک پست را بازدید می کنند تا انتها آن را می خوانند.

مردم می خواهند سریعا اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورند.

کاربران همیشه نمی خواهند پست های ۵۰۰۰ کلمه ای را بخوانند تا اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورند. آنها نمی خواهند صفحات فروش طولانی را بخوانند تا متوجه شوند محصول شما چطور زندگی آنها را دگرگون خواهد کرد.

از آنجا که کمپانی های بیشتری بر روی تولید محتوای ویدئویی تمرکز کرده اند، این مسئله در بازاریابی اینترنتی نمایان تر شده است.

آموزش ساخت ویدئو تبلیغاتی,تولید محتوای ویدیویی,تولید ویدئو

YouTube و Facebook Video به آرامی در حال تسخیر محتوای آنلاین هستند.

از آنجا که وبلاگ نویسی اشباع شده است و رفتار کاربر به سمت ترافیک ویدئویی تغییر کرده است، تعجبی نیست که چرا این پلتفرم ها توجه کاربران را بیشتر به خود جلب می کنند.

در حال حاضر، فیسبوک ماهانه بیش از دو میلیارد کاربر فعال دارد و یوتیوب ماهیانه کمتر از ۱٫۵ میلیارد کاربر دارد.

تولید ویدئو تبلیغاتی,رسانه های ویدئویی,ساخت ویدئو تبلیغاتی

در حال حاضر، یوتیوب نزدیک به دو میلیارد کاربر دارد که روزانه به طور متوسط بیش از یک ساعت ویدئو تماشا می کنند. پست های ویدئویی فیسبوک هم دست کمی از یوتیوب ندارند. تعداد کل ویدئوهای سالانه موجود در فیسبوک از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵، ۹۴% بیشتر شده است. در نوامبر ۲۰۱۵، فیسبوک روزانه بیش از ۸ میلیارد بازدید ویدئو داشته است که موجب دو برابر کردن ترافیک ویدئو در کمتر از یک سال شده است.

کمپانی savvy brands که به این مسیر پیوسته است نیز، تا به حال مزیت های این کار را دیده است.

برای مثال، برند Robo که مخصوص پرینترهای سه بعدی است، از این خبر داغ استفاده کرد و ۴٫۷ میلیون دلار از طریق تبلیغات ویدئویی در یوتیوب و فیسبوک درآمد کسب کرد.

محتوای ویدئویی، حال و آینده کسب و کار شما را تضمین می کند (تا جایی که می دانیم). تولید ویدئو در حال پیشرفت است و می توانید با استفاده از آن به اندازه چند سال پیشرفت و توسعه را تجربه کنید.

برای داشتن ترافیک و فروش های بیشتر، تولید محتوای ویدئویی ضروری است.

ویژگی ها و عناصر اصلی ویدئوهای با تبدیل بالا

تمامی محتواهای ویدئویی تبدیل ندارند. منطقی نیست که به صورت تصادفی یک ویدئو را در صفحه فرود خود بگذارید و انتظار داشته باشید تبدیل های شما بیشتر شود.

اینجا می خواهیم به چند نمونه از مهم ترین فاکتورهای ویدئوهای تبدیل کننده اشاره کنیم که کمپانی های مختلف برای فروش بیشتر از آنها استفاده می کنند.

ویدئوها باید کوتاه و جذاب باشند

این احتمالا یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که در تبدیل بیشتر محتوایی ویدئویی نقش دارد. مطالعات نشان می دهند که مردم صبر زیادی برای دریافت محتوای آنلاین ندارند.

در حال حاضر افراد کمی هستند که حوصله خواندن پست وبلاگی ۲۰ دقیقه ای را داشته باشند.

ما در حال حاضر کمتر از هر زمان دیگری محتوای متنی می خوانیم چرا که وقت زیادی نداریم. ما همین حالا جواب سوالات خود را می خواهیم.

برای آنکه با چنین موضوعی مقابله کنیم، نمی توانیم یک پست وبلاگی یا یک صفحه فرود طولانی را با یک ویدئوی ۱۰ دقیقه ای جایگزین کنیم. هیچکس حتی حوصله تماشای تمام ویدئو را ندارد!

طبق مطالعه ای که Wistia سال ۲۰۱۶ انجام داد، با افزایش زمان ویدئو، می توانید کاهش قابل توجهی را در سطح ارتباط و تعامل با مشتری ببینید.

ساخت ویدئو کوتاه تبلیغاتی,ساخت ویدیو حرفه ای,محتوایی ویدئویی

طبق مطالعات Wistia، قانون طلایی محتوای ویدئویی آنلاین، یک یا دو دقیقه است. آنها ۵۶۴٫۷۱۰ ویدئو و بیش از ۱٫۳ میلیارد بازدید ویدئو را تحلیل کردند تا به این داده ها دست پیدا کنند.

وقتی با دقت بیشتری به این نمودار نگاه می کنید، می توانید ببینید که بعد از زمان دو دقیقه، افت زیادی وجود دارد:

آموزش ساخت ویدئو تبلیغاتی,تولید محتوای ویدیویی,تولید ویدئو

هرچه زمان بیشتری را برای توضیح نکات خود صرف کنید، افراد کمتری ویدئوی شما را مشاهده خواهند کرد. اما اگر استراتژی ویدئویی شما تولید ویدئوهای طولانی است، این قانون طلایی را در نظر نگیرید.

دومین نکته طلایی که Wistia به آن رسید، بین دقیقه ۶ تا ۱۲ بود:

آموزش ساخت ویدئو تبلیغاتی,تولید محتوای ویدیویی,تولید ویدئو

طبق مطالعات آنها، اگر کسی شش دقیقه از ویدئوی شما را تماشا کرده باشد، احتمالا چند دقیقه دیگر هم ویدئوی شما را تماشا خواهد کرد.

اما بعد از آن دیگر نتایج بهینه ای را مشاهده نخواهید کرد. برای حداکثر اثرگذاری، باید زمان محتوای ویدئویی خود را بین ۲-۱ دقیقه نگاه دارید. مثالی برای ویدئوی کوتاه در صفحه فرود، ویدئوی صفحه فرود BuildFire است.

آموزش ساخت ویدئو تبلیغاتی,تولید محتوای ویدیویی,تولید ویدئو

Ian Blain، موسس و رئیس بخش بازاریابی کمپانی BuildFire می گوید: “نرخ تبدیل صفحه اصلی فعلی ما برای ثبت نام ها حدودا ۲۲% است. بدون ویدئوی توضیح دهنده، نرخ تبدیل ما این میزان نخواهد بود.”

این کمپانی از یک ویدئوی تبلیغاتی حرفه ای استفاده می کند که زمان آن ۱:۱۵ است و درباره کل کسب و کار و ارزش آن توضیح می دهد. آنها در این ویدئو یک راست سر اصل مطلب می روند. این ویدئو کوتاه و جذاب است و در آن توضیح داده شده است که کاربران چگونه می توانند از محصولات آنها استفاده کنند و بهره مند شوند.

شما هم می خواهید ویدئویی تولید کنید که نرخ تبدیل بالایی داشته باشد؟ داده هایی که در اختیار شما قرار می دهیم را دنبال کنید. به ساخت ویدئو کوتاه تبلیغاتی بپردازید و ویدئوهای خود را بین ۲-۱ دقیقه نگه دارید تا نرخ تبدیل های بیشتری داشته باشید.
منبع:نیوسو

تگ ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code